MILEC CATERING – Crazy Culinary

MILEC CATERING – Crazy Culinary

Brodňanská 114, 01001 Brodno

0910 515 035

Facebook stránka

Instagram

VITAJTE V SPOLOČNOSTI MILEC CATERING – CRAZY CULINARY, KDE VÁS PREVEDIEME SVETOM CHUTÍ A VÔNI

Našim hlavným poslaním už niekoľko rokov prinášať ľuďom zážitok a zároveň pôžitok z jedla. Varíme kreatívne z čerstvých a kvalitných surovín, od našich overených dodávateľov. Aj vy môžete zažiť výbornú gastronómiu a ochutnať zdravé, lahodné a kulinársky servírované jedlá. Či už ide o svadbu, rodinné či firemné posedenie, radostné či smútočné, prinášame Vám na tanier jedlá pripravované s láskou a radosťou, čo veríme pocítite na prvé ochutnanie. Donedávna ste naše jedlá mohli ochutnať aj Bistre Crazy Culinary na Bulvári v Žiline. Avšak rozhodli sme sa naplno venovať cateringovým službám, a preto sme brány bistra zatvorili.

MICHAL MILEC – LÁSKA K VARENIU HO ODMENILA OCENENIAMI A ÚSPECHOM NA SÚŤAŽIACH, KDE ZÍSKAL AJ NOVÉ CENNÉ SKÚSENOSTI, KTORÉ SÚ NAD ZLATO:
ZLATO – Balkan Culinary Competition 2016 (s Karolom Sklenárom) – 5-chodové menu,
STRIEBRO – Biser Mora 2014 – „Vegetariánske hlavné jedlo“,
STRIEBRO – Biser Mora 2014 – „Reštauračný dezert“,
BRONZ – Tatranský kuchár 2017 – „Varenie na živo“,
Banskobystrický Gastro Cup 2015,
Gastro Cup 2015,
miesto – Thailand Ultimate Chef Challenge s Gourmet Club Slovakia – kategória: hlavný chod hydina,v miesto – Thailand Ultimate Chef Challenge s Gourmet Club Slovakia 2014 – kategória: hlavný chod jahňacie mäso,
METRO majstrovstvá SR v otváraní ústric 2013,
METRO majstrovstvá SR v otváraní ústic 2012,
METRO majstrovstvá SR vo filetovaní čerstvého lososa 2012,
The Emirates Salon Culinaire – Dubai 2012,
Danubius Gastro Cup 2012,
Jarná gastronomická výstava jedál a cukrárenských výrobkov slávnostných tabúľ,
Tatranský Kuchár 2011,
Certifikát Yves Thuriès.

Firemný catering

Plánujete firemnú akciu a chceli by ste prekvapiť vašich hostí? Povedzte nám vašu predstavu, čo od nás očakávate, čo určite nesmie na vašej akcií chýbať a spoločne vyberieme vhodnú formu profesionálneho cateringu. Na výber máte eventy od recepcie, rautu, cez kokteil párty, veselú záhradnú párty až po banket, či ples. Pripravíme vám podľa počtu hostí, rozpočtu a všetkých požiadaviek návrh vhodného menu, švédskych stolov, obedu, večere alebo neskorej večere. Po odsúhlasení návrhu je už všetko iba na nás od zabezpečenia potravín až po všetky potrebné prípravy.

V deň ,,D“ si vychutnáte výborné jedlo v podaní Crazy Culinary s prídavkom štipky kreativity a lásky servírovanej na tanieri.

Súkromný catering

Radi by ste prekvapili svoju polovičku? Blíži sa oslava, svadba rodinného príslušníka, priateľa alebo sviatosť niekoho, kto je vášmu srdcu blízky? Chceli by ste zapôsobiť na dôležitého hosťa? Naservírujeme vám kulinárske umenie podľa vášho priania a chute u vás doma alebo v priestoroch, ktoré si určíte.

Pripravíme pre vás catering na akúkoľvek veselú, či smútočnú rodinnú udalosť, alebo súkromnú párty. Nech sa páči, vyberte si o akú z našich služieb máte záujem, možnosti sú napríklad v podobe obľúbenej záhradnej grilovačky, vysnívaného svadobného menu, šéfkuchárske degustačné fine – dining menu, makromolekulárna kuchyňa, finger food alebo na želanie servírovanie a prezentácia pred vašimi hosťami.

milec catering