New catering

Elitný catering a event management

Národné tenisové centrum
Príkopová 6, 831 03 Bratislava
TEL +421 905 485 708
TEL +421 908 711 777
EMAIL info@newcatering.sk
http://newcatering.sk

New catering – láska ide (aj) cez žalúdok

Vraví sa, že kto rád varí, ten rád je a kto rád je – rád miluje. Deň, keď sa muž rozhodne, že pre svoju partnerku urobí maximum, ako len môže a teda dá jej možnosť stať sa princeznou, je dňom, kedy sa zo žien stávajú opäť dievčatká – krehké, milujúce, bezbranné. Dňom, počas ktorého chcete, aby vaša partnerka cítila viac lásky a starostlivosti, ako kedykoľvek inokedy.

Najväčšou priotitou NewCateringu je urobiť vás oboch šťastnými a spokojnými – nechajte prípravy teda na nás a vy si už len prídite užiť vašu lásku a zamilovať sa do seba znovu. Od výberu netradičného, a pre vašich hostí atraktívneho, miesta, cez kreatívne svadobné dekorácie, až po menu, ktoré bude chutiť nielen vašim chosťom, ale predovšetkým vám – pretože v deň vašej svadby nie je nikto dôležitejší.

Dovoľte nám predostrieť návrhy, ktoré zmenia všedný a tradičný deň na modernú party plnú smiechu, nových vôní, netypických chutí a sprostredkujú vám zážitok, na ktorý budete s úsmevom spomínať ako na najlepšie rozhodnutie vo vašom živote.

NEW CATERING Bratislava

Firemný catering

Vy máte víziu – my schopnosť pretransformovať ju do reality. Naším cieľom je naplniť Vaše kulinárske priania a úspešne reprezentovať Vašu spoločnosť.

Firemný catering

NEW CATERING Bratislava

Rodinný catering

Chcete usporiadať narodeninovú oslavu, oslavu výročia, oslavu ukončenia štúdia, detskú oslavu či garden párty? Dovoľte nám aby sme pomohli.

Rodinný catering
NEW CATERING Bratislava

Svadobný catering

Zamilovaným patrí svet a naša spoločnosť si to uvedomuje. Dovoľte nám preto pomôcť Vám pri príprave najdôležitejšieho dňa vo Vašom živote.

Svadobný catering

NEW CATERING Bratislava

Športový catering

Najesť sa dá dobre a zdravo, my v New cateringu to vieme. Máme pre vás pripravený zdravý a čerstvý športový catering.

Športový catering
NEW CATERING Bratislava

BIO catering

Myslíme aj na celiatikov, konzumentov s intoleranciou laktózy, vegetariánov a veganov.

Svadobný catering